Branded vertical video makers

  • Branded vertical video makers

    A po polsku - robimy wyjątkowe treści dla marek w formacie jakim jest wideo wertykalne.

    Chcę to!

A po polsku - robimy wyjątkowe treści dla marek w formacie jakim jest wideo wertykalne.

Chcę to!

Jakie są ceny?

To zależy od Twoich oczekiwań. Rzuć okiem na poniższe trzy opcje, a jeśli żadna im nie odpowiada, skorzystaj z czwartej! Wszystkie opcje zawierają:

  • Koncepcję kreatywną
  • Szczegółowy scenariusz na podstawie Twoich komentarzy do koncepcji
  • Wizualizacje kluczowych elementów
  • Publikację treści bezpośrednio na kanale Twojej marki, wraz ze wszystkimi sekretnymi sztuczkami jakie mamy w zanadrzu (+$100 za każdy dodatkowy kanał na jakim ma być zrobiona publikacja)
Little princess
Treści na 1 dzień $500
Real deal
Treści na 3 dni $1 350
Major key
Treści na 5 dni $1 750
King in the castle
Na te wszystkie okazje, kiedy potrzebujesz czegoś wyjątkowo odważnego lub po prostu niestandardowego Wycena indywidualna

Co to znaczy werty- kalne wideo?

Co to znaczy wertykalne wideo?

Zacznijmy od tego, że na pewno nie jest to reformat wideo horyzontalnego, ani nawet kwadratowego. To zupełnie inne podejście do zarządzania przestrzenią. Czy jest to Instastories, Your Story, czy Snapy, czy Messenger Day - wideo wertykalne jest na pełen ekran, kocha autentyczność i traktuje o tym, co dzieje się tu i teraz.

Czemu werty- kalne?

Czemu wertykalne

94% czasu trzymamy swoje smartfony w pionie. Millenialsi oglądają treści wideo 2 razy chętniej na smartfonach, niż w telewizji. Snapchatowe reklamy w pionie mają 9 razy wyższą oglądalność niż poziome. Oto dlaczego.

Czemu my?

Snapstars to bardzo kreatywny i rzetelny zespół. Nieraz już zaskoczyli nas nietypowym pomysłem czy nieszablonowym wykorzystaniem formatu “stories”, który znają jak mało kto.

slide1- Marta Michalska, Content Designer, LiquidThread

Krótko mówiąc - Snapstars to eksperci od stories. Solidni i kreatywni. Stawiamy na nich od dawna i nie zawodzą.

slide2- Tomasz Przeździecki, Creative & Strategy Manager, Maxus

Snapstars stało się dla nas niezbędnym partnerem biznesowym. Wszystkie przygotowane przez nich koncepcje i realizacje są niesamowicie trafne, dopasowane do oczekiwań, ale także do specyfiki kanału – z poczuciem humoru, osadzeniem w aktualnych wydarzeniach. Ich profesjonalne podejście sprawiło, że polegamy na ich eksperckości przy wielu przetargach i rekomendacjach działań dla Klientów. 13/10. Polecam!

slide3- Ewelina Nowak, Social Development Manager, IPG Mediabrands

Snapstars did an amazing job capturing the attention and engaging our users in their interactive story. They approached the task with a mind full of unique creative ideas and provided an experience out of the ordinary. We all had a lot of fun watching their adventures and can't wait for the next one!

slide4- Ignacio Varas, Social Media Representative, Happy Socks AB

Zamów
to
teraz!

Napisz, czego potrzebujesz, a my się do Ciebie odezwiemy!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin i dajemy słowo, że Twój adres e-mail nie będzie wykorzystywany do żadnych niecnych działań.